Team GOA Publiek

Team GOA Publiek

Team GOA

 

Jeroen Maas, directeur
maas@goapubliek.nl

Harald Grasdijk, projectleider & leerlingbegeleider
harald@goapubliek.nl

Ilona Vredeveld, leerlingbegeleider
ilona@goapubliek.nl

Nienke Scheeringa, leerlingbegeleider
nienke@goapubliek.nl

Karin Vliem, leerlingbegeleider
karin@goapubliek.nl

Lisa Vinke, HR medewerker 
lisa@goapubliek.nl

Josephine Boer, BBL secretaresse
info@goapubliek.nl 
050 700 1323